Nowe logo oraz opakowania produktów Gellwe

Z początkiem 2012 roku, do sklepów zawitały produkty z nowym znakiem Gellwe oraz nową szatą graficzną opakowań. Piszę o tym dopiero teraz gdyż z powodu sesji nie miałem wcześniej czasu. Warto jednak o tym napisać, bo to jeden z solidniejszych liftingów ostatnich miesięcy.

stare i nowe logo Gellwe

Logo Gellwe nie zmieniło się za wiele. Delikatnie zmieniono typografię a także kolorystykę znaku. Poprawiono także światłocień użyty w okręgu oraz jego kształt. Nowe logo wygląda dużo ładniej i profesjonalniej. Poza odświeżeniem logo, zdecydowano się także na dodanie do niego hasła reklamowego, które brzmi: Właśnie to lubię.

Poza nowym logo zmieniono także wygląd poszczególnych opakowań. Nowe logo wymusiło zwiększenie szarfy, na której się znajdowało. Poza tym wyróżniono najważniejsze atuty danego produktu, np. na opakowaniach Słodkich Kubków Gellwe większe i wyraźniejsze są kubeczki z kisielem oraz owoce składające się na dany smak.

Odświeżając opakowania naszych produktów chcieliśmy skutecznie wyróżnić je na półkach tak, by nasi konsumenci sięgali po nie z jeszcze większą łatwością. Jestem pewna, że żywe kolory, nowoczesne liternictwo i wyraźne grafiki zyskają uznanie w oczach wszystkich tych, którzy od lat są wierni produktom Gellwe, a także pomogą przekonać do naszych produktów osoby, które ich jeszcze nie znają.

– powiedziała Paulina Włodarska, Marketing Manager w firmie FoodCare.po lewej stare opakowania, po prawej nowe

Za rebranding odpowiedzialna jest agencja Dragon Rouge, odpowiedzialna między innymi za nowe logo Onetu, design wódek Wyborowej i Luksusowej oraz design opakowań firmy Kamis.

Podsumowując, tak jak pisałem we wstępie, to jeden z najlepszych liftingów ostatnich miesięcy. Nowe logo oraz design opakowań są dużo lepsze od poprzednich. Jak zawsze zapraszam wszystkich czytelników do komentowania zmiany.Jeden komentarz

Odpowiedz