Nowe logo teamu Kubicy

Inwestycja Grupy Lotus w drużynę Roberta Kubicy niesie ze sobą duże zmiany. Oprócz nowej nazwy, Lotus Renault GP, zmieniło się także logo. To nowe jest bardzo proste, ale zarazem czytelne. Do klasycznych fontów Lotusa i Renault dodano ładny, kojarzący się z rajdami napis GP, całość utrzymana jest w charakterystycznych dla Lotusa barwach: złocie i czerni. Barwy te nawiązują do czasów świetności, w których Lotus zdobywał tytuły mistrzowskie w F1.


Nowe malowanie zyskał także bolid, którym w przyszłym roku będzie jeździł Robert Kubica. Żółto-czarne barwy zamienione zostały, podobnie jak w przypadku logo, na czerń i złoto. Dodatkowo niektóre elementy, na których reklamuje się firma Total, są teraz czerwone. Zastrzeżono jednak, że szczegóły malowania mogą ulec zmianie.

Inwestycja Lotusa w Renault F1 Team przyniosła duże zmiany w wizerunku firmy. Moim zdaniem wyszły one ekipie Roberta Kubicy na lepsze, a polak w przyszłym sezonie będzie jeździł bardzo ładnym bolidem. Mam też nadzieję, że nawiąże on do sukcesów jakie w przeszłości odnosili zawodnicy jeżdżący w barwach Lotusa.4 komentarze

 1. DeeR wrote:

  Logo bez szału, ale bolid wygląda świetnie!

  • Grochu wrote:

   Zobaczymy jak dostaniemy lepszą wersję logo, bo na razie nikt nie opublikował tego w dobrej jakości…

 2. Marek wrote:

  bolid wygląda naprawdę dobrze – ciekawie komponują się te czerwone elementy. Ciekawe o ile taki tuning wizualny wzmocni osiągi Kubicy 😉
  Co do logotypu, to… szukam słowa… normalny, a nawet klasyczny. Przyzwyczaimy się bardziej, to też inaczej będzie się na to patrzeć.

 3. Na bolidzie wygląda to soczyście. Czarne złoto. Mniam.

Odpowiedz