Toto Touch czyli prosta lista zadań na iphone

W ramach rozwoju bloga nawiązałem współpracę z serwisem ipodzik.info, dzięki któremu trafiają do mnie aplikację i gry na iphone’a, które będę dla Was recenzował. Pierwszą aplikacją, która zagościła na moim Ip dzięki tej współpracy jest Toto Touch. Toto jest to prosta aplikacja pozwalająca na zapisywanie rzeczy, które mamy do zrobienia.

Aplikacja jest bardzo prosta i pozbawiona zbędnych “bajerów”. Mamy tu możliwość stworzenia zadania, odznaczenia go jako wykonanego, oraz usunięcia wszystkich tak oznaczonych pozycji. Bardzo przydatną funkcją jest grupowanie zadań, co pozwala nam zachować porządek wśród notatek.

Toto Touch wyświetla na bieżąco liczbę zadań do wykonania obok ikonki na springboardzie. Jest to bardzo wygodne, ponieważ za każdym razem gdy do niego wchodzimy, wiemy ile jeszcze musimy zrobić. Sama ikona niestety pozostawia wiele do życzenia, dwa damskie buty (sandałki? balerinki?) moim zdaniem mało mają wspólnego z tą aplikacją, a do tego wyglądają bardzo słabo.

Toto Touch brakuje przede wszystkim możliwości ustawienia daty, do której musimy daną czynność wykonać oraz systemu przypominania o wydarzeniach. Aplikacja dostępna jest w Appstore i kosztuje 0,99$. Toto Touch dostępne jest także w wersji na system Mac OSx, więcej informacji znajdziecie na stronie autora.

Już wkrótce na blogu kolejne recenzję aplikacji przygotowane we współpracy z serwisem ipodzik.info. Zapraszam!Odpowiedz