3 urodziny bloga!

To już trzy lata! Strasznie szybko leci czas i zanim zdążyłem się obejrzeć blog skończył 3 lata. Poprzedni rok był chyba najcięższy w mojej dotychczasowej “karierze” blogera. Brak czasu sprawił, że wpisów było znacznie mniej, ale cieszę się, że zrealizowałem postanowienia, które sobie postawiłem w zeszłym roku.

Garść statystyk z trzeciego roku działalności bloga:

Liczba wpisów: 36
Liczba komentarzy: 213
Liczba odwiedzin: 35 990
Liczba odsłon: 56 781

Niestety brak czasu spowodował, że w tym roku wpisów było mniej niż w zeszłym i zdecydowanie mniej niż w pierwszym roku działalności bloga. Przełożyło się to częściowo na ilość odwiedzin bloga, których jest mniej niż w zeszłym roku. Z drugiej strony, gdyby nie liczyć “efektu Wykopu” to w statystykach widać by było progres. Każde kilkaset, kilka tysięcy odwiedzin więcej to dla mnie wielka radość i motywacja do pisania dalej. Zmniejszenie liczby komentarzy także naturalnie wynika z mniejszej liczby artykułów. Dlatego trzeba wziąć się do roboty i pisać więcej;)

5 najbardziej popularnych wpisów:

1. Coca-Cola prezentuje limitowane puszki na Euro 2012 – 5 920 odsłon
2. Lifting logo PKO BP – 2 735 odsłony
3. Biedronka uśmiecha się szerzej – 2 622 odsłony
4. Maskotki Euro 2012 zaprezentowane – 2 153 odsłony
5. Stroje reprezentacji Polski na Euro 2012 – 1 511 odsłon

W zestawieniu najpopularniejszych wpisów dominują te związane z turniejem Euro 2012. Mimo jednoznacznie negatywnej opinii o turnieju autora bloga widać, że chętnie czytaliście, zarówno negatywne jak i pozytywne oceny działań podejmowanych przez różne firmy w obliczu turnieju. Jedynym wpisem, który widniał na liście w zeszłym roku i znalazł się także w 5 najbardziej popularnych wpisach w tym roku jest Artykuł o liftingu logo PKO BP, który awansował już na piąte miejsce na liście najpopularniejszych wpisów w historii bloga.

Co do założeń postawionych dokładnie rok temu, udało się spełnić to najważniejsze. Wreszcie zmieniłem wygląd bloga, jest teraz ładniej i bardziej przejrzyście, bez zbędnych wodotrysków. Mam nadzieję, że Wam się też podoba!

Na koniec chciałbym tradycyjnie podziękować Patrycji za wsparcie, wszystkim czytelnikom, za to, że jesteście i czytacie to, co mam do powiedzenia. W tym miejscu chciałbym serdecznie pozdrowić Rafała Krawczyka, którego pewnie znacie za pośrednictwem bloga Ja, RAFi. Choć osobiście nigdy nie miałem okazji Cię poznać, to mam nadzieję, że wszystko ułoży się tak, żebym nie raz mógł jeszcze czytać Twoje zawsze celne komentarze, pisane z dużą dozą poczucia humoru. Trzymam kciuki.

Tradycyjnie na koniec zapraszam jutro na bloga. Przygotowałem dla Was zestawienie najciekawszych haseł, po wpisaniu których przeglądarki wyświetlały moją stronę. Jak zawsze będzie dużo śmiechu:)Odpowiedz