Coś się kończy, coś się zaczyna…

Cześć! Kilka razy już się z Wami żegnałem, kilka razy też witałem powtórnie. Dziś przyszedł ten moment by ostatecznie zamknąć etap bloga grochu.eu. Tak na prawdę blog umarł śmiercią naturalną trzy lata temu, ale nigdy się oficjalnie nie pożegnałem z czytelnikami.

Spędziłem z Wami wiele świetnych chwil, prowadziłem setki ciekawych dyskusji i na prawdę wiele się nauczyłem. Dzięki blogowi mogłem gościć na wielu branżowych eventach, między innymi na pierwszej edycji Blog Forum Gdańsk. Poświęciłem temu blogowi bardzo wiele czasu i serca, dlatego bardzo się cieszę, że byliście tutaj ze mną i współtworzyliście go. Będę z dużym sentymentem wspominał te lata.

Garść statystyk:

5 lat pisałem dla Was teksty
170 opublikowanych wpisów (łącznie z tym)
945 komentarzy
128 126 użytkowników
212 233 odsłon

Co dalej?

Życie nie znosi próżni, ja natomiast tęskniłem za pisaniem. Złożyło się to na całkiem nowy etap. Pod adresem designalley.pl znajdziecie mojego nowego bloga. W tekście, w którym witałem się z czytelnikami, nakreślam motywacje do jego powstania oraz tematykę, którą będę poruszał na blogu. Jeżeli podobało Ci się to co pisałem tutaj, to z pewnością znajdziesz coś dla siebie na Design Alley, gdyż poruszana tematyka jest podobna. Dorosłem, nabrałem masy doświadczenia i wierzę, że treści, które mam zamiar Wam dostarczać będą to odzwierciedlać. Zastanawiałem się długo nad tym czy nie zrobić kolejnego podejścia do reaktywacji tego bloga, jednak stwierdziłem, że nowe otwarcie będzie dobre zarówno dla mnie, jak i dla Was.

Blog grochu.eu będzie dostępny jeszcze przez jakiś czas jako archiwum tekstów, jednak nie pojawi się tutaj już żaden wpis. Nie mówię do widzenia, tylko do zobaczenia;)Odpowiedz