Promocja Bloga

Ten wpis chciałbym poświęcić serwisom, w których staram się promować swojego bloga.
Na pierwszy ogień idzie Networked Blogs na Facebooku, czyli część, najpopularniejszego na świecie portalu społecznościowego, poświęcona blogom użytkowników. Jeżeli masz konto w tym serwisie zachęcam do śledzenia mojego bloga.


Tak wygląda strona mojego bloga w tym serwisie.

Dodatkowo jakiś czas temu dodałem bloga także do Blogfroga, który na podstawie liczby wpisów, ich częstości oraz ocen użytkowników tworzy ranking blogów. Jeżeli masz konto w tym serwisie zapraszam do dodawania mnie do ulubionych, a wszystkich innych do oceniania moich wpisów.

Od kilku tygodni staram się także, o dodanie mojego bloga do Blogboxa, czyli agregatora i biblioteki blogów. Żeby się tam znaleźć potrzebuję jeszcze kliku głosów “na tak”, dlatego zachęcam wszystkich, którzy odwiedzają mojego bloga do głosowania.

Na koniec chciałbym poinformować, że zgłosiłem się także do konkursu Blog Roku, jednak zrezygnowałem z informowania Was o tym, ponieważ nie mam jakiś wielkich ambicji sięgających zwycięstwa w tym konkursie, a nie chciałem Was naciągać na wysyłanie smsów. Dlatego przedstawione tu serwisy nie wymagają od Was poświęcania ani grosza, czasem trzeba się tylko zarejestrować, za zajmuje kilkanaście sekund, a i do tego Was nie zmuszam. Jeżeli macie jakiś pomysł gdzie jeszcze mógłbym promować tego bloga to swoje pomysły piszcie tu, w komentarzach, lub bezpośrednio do mnie na email, bądź na blipie lub twitterze.

Holla Back!5 komentarzy

  1. Misio Pysio wrote:

    mmmmmmmmmmmmmmmm 😉

  2. Misio Pysio wrote:

    a takie tam małe mmmmmm 😉

  3. Aram zam zam wrote:

    Widzę, że kult jednostki się szerzy;P

Odpowiedz