Jack Daniel’s świętuje 160 urodziny

Z okazji 160 urodzin Jaspera Newtona „Jacka” Daniela, twórcy słynnej Jack Daniel’s Tennessee Whiskey, firma wypuściła limitowaną edycję trunku, w specjalnej urodzinowej szacie. Litrowa urodzinowa butelka, otrzymała barwę czarną i nową etykietę. Dodatkowo każda sztuka, będzie posiadała, na szyjce, zawieszkę z unikatowym numerem, dzięki któremu będziemy mogli zarejestrować ją na JackDaniels.com i otrzymać certyfikat. Urodzinowa butelka świetnie prezentować się będzie na półce każdego konesera i wielbiciela tego trunku, ale trzeba się spieszyć, ponieważ do polski trafiła ich bardzo ograniczona liczba.

Osoby zainteresowane Jackiem i jego urodzinami zachęcam do przeczytania wpisu na blogu blog.arthuryankovski.org7 komentarzy

 1. Łukasz Dec wrote:

  Co prawda na whisky pozwalam sobie rzadko, wciąż nie mogę wyzbyć się skojarzeń ze snobizmem i jeśli już sobie pozwalam to wolę szkocką – ale wizerunek Jacka Daniel’sa zawsze niesamowicie mi imponował. Wśród znajomych mam wyznawców JD bardziej radykalnych, niż przeciętny fan Apple 🙂 To jest bardziej produkt kolekcjonerski niż alkoholowy. Ta butelka też robi niesamowite wrażenie.

  • Grochu wrote:

   To da się coś wyznawać bardziej niż produkty Apple?;) A tak na poważnie to rzeczywiście butelka wygląda świetnie i warto ją mieć na półce/w barku, nie mówiąc już o sytuacji kiedy ma się własną knajpę, wtedy to już produkt obowiązkowy.

 2. fortas wrote:

  I tak mnie nie stać. Mogli dołączyć Kubusia zagęszczanego i powstałby świetny zestaw! Wtedy z sentymentu bym kupił!

  • Grochu wrote:

   Z Kubusiem to nie był Jacek tylko Janek z tego co pamiętam;)

   ps.
   “Przyjaźń z Jackiem i Jankiem nie była moją winą,
   cóż mam słabość do amerykańskich imion”
   😉

 3. Misio Pysio wrote:

  piękna jest! taka opływowa, szklista 😉 mmm <3

 4. Krzysztof wrote:

  Witam,

  Mam pytanie. W prezencie dostałem butelkę whisky Jack Daniel’s 160 1l i chciałbym na nią otrzymać certyfikat, jednak nie widziałem, że kod potrzebny do jego otrzymania jest na zawieszce. Zawieszkę zerwałem od razu i ją wyrzuciłem. Jak teraz mogę odzyskać kod to otrzymania certyfikatu?

  Pozdrawiam
  Krzysztof Borkowicz

 5. Jola wrote:

  Ja też nie zdawałam obie z tego sprawy… zawieszka poszła do kosza.. została buteleczka… i co teraz? Jest jakaś szansa na certyfikat?

Odpowiedz