Pantone: hotel dla miłośnika designu

Jak sama nazwa wskazuje to nie jest zwykły hotel. Pantone Hotel w Brukseli, zaprojektowany przy współpracy z amerykańską firmą Pantone- twórcą najbardziej znanego wzornika kolorów, jest idealnym miejscem dla grafika i miłośnika designu. Na każdym piętrze i w każdym pokoju użyto jednego z kolorów, z palety Panteone tak, aby klient mógł wybrać pokój w zależności od nastroju.


Przykładowe pokoje hotelowe

Pokoje ozdobione są fotograficzną instalacją autorstwa Victora Levy?ego. Prace belgijskiego fotografa możemy podziwiać także w znajdującym się na dachu barze. Hotel posiada standardowe w tej klasy obiektach wyposażenie, takie jak darmowy internet WiFi, telewizor LCD, klimatyzacja i całodobowa recepcja. W hotelu możemy również zakupić gadżety, których kolory oparto o paletę Pantone, są to kubki, meble a nawet kosmetyki.


Recepcja oraz sklep z gadżetami

Za projekt odpowiedzialni są belgijscy architekci, Olivier Hannaert i Michel Penneman. Jeżeli kiedyś będziecie w Brukseli i będziecie szukali hotelu, to polecam zatrzymanie się w jednym z 59 pokojów hotelu Pantone. Będzie to z pewnością niezapomniane przeżycie dla każdego miłośnika designu i sztuki.


Różne wersje logo hotelu Pantone7 komentarzy

 1. Misio Pysio wrote:

  Pomysłoowe! To kiedy jedziemy? ;>

 2. zapraszam do czytania :)…

 3. ble wrote:

  to brukseli? nie ma mowy

 4. adone wrote:

  Niesamowity pomysł. Dorzucę link do Twojego posta, w zestawieniu jakie przygotowuję.

 5. Łukasz Dec wrote:

  Fantastyczne! Dla mnie bomba. To jedno z takich miejsc, które koniecznie trzeba chociaż raz w życiu odwiedzić. Może nawet uda się jeszcze w tym roku.

Odpowiedz